Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu, vatandaşın istek ve taleplerini doğrudan alabilmek adına Belediye Meclis Salonu’nda “Halk Buluşmaları” gerçekleştirmeye başladı.
Related Posts
2024 DGS ne zaman yapılacak, sınav saat kaçta başlayacak? (DGS saati ve süresi)
2 yıllık önlisans eğitimlerini 4 yıllık lisans eğitimlerine tamamlamak isteyen adayların katılım sağlayacağı Dikey Geçiş Sınavı (DGS) için geri sayım sürüyor. Peki, 2024 DGS ne zaman yapılacak, sınav saat kaçta başlayacak?
EuroLeague’den Ergin Ataman’a 35 bin euro para cezası
Ergin Ataman’ın çalıştırdığı Panathinaikos, THY EuroLeague play-off çeyrek finalinde İsrail’in Maccabi Playtika Tel Aviv takımını 95-79’luk skorla mağlup ederek seride durumu 1-1’e getirmişti. EuroLeague yönetimi, karşılaşmanın ardından yaşanan …
Manavgat’ta çıkan kırsal alan yangınları kontrol altına alındı
Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan iki ayrı kırsal alan yangını, itfaiye ve orman ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı. Yangınlarda narenciye ve zeytin ağaçları ile bazı arı kovanları zarar gördü. Soğutma çalışmaları devam ediyor.